AGROSEM obchod

Jsme zde chvilku, ale i za tuto krátkou dobu si k nám našla cestu spousta zákazníků. Neustále se rozvíjíme, snažíme se být stále lepší a reagujeme na Vaše přání. Nabízíme krmiva a potřeby pro Vaše hospodářská zvířata a domácí mazlíčky, ale také potřeby pro zahrádku, zahradu, sad a drobno pěstitele. Svou práci děláme srdcem a vkládáme do ní kus sebe. Spokojený zákazník pro nás není jen slovo, je to náš cíl. Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Nejenom Vy, ale vše okolo Vás si přece zaslouží to nejlepší.

Vše pro zahrádkáře

V našem sortimentu najdete široký výběr speciálních i univerzálních substrátů v různých gramážích. Hnojiva organická, minerální i kombinovaná a to v sypké i tekuté formě. Dle sezóny nabízíme aktuálně potřebnou chemii (postřiky proti škůdcům, proti chorobám i plísním) a to mnohokrát i v tolik propagované bio – verzi. 

Na osázení máme k dispozici různé velikosti i dezény truhlíků, květináčů, mís a žardinek.

Jako velké lákadlo a zároveň nápad na dárek nabízíme opravdu rozmanitý výběr zahradní a užitkové keramiky. Ať už se jedná o zvonečky, lampy, sošky, až pro krásné venkovní vysoko pálené květináče, krmítka a pítka.

Proč nás navštívit?

Ptáte se proč navštívit naši prodejnu? Nabízíme celou řadu kvalitních krmiv pro Vaše domácí mazlíčky, ale i zahrádkářské produkty a celou řadu sortimentu.

Věrnostní program

Využijte našeho věrnostního programu pro stálé zákazníky.

Příznivé ceny

Věříme si, že naše ceny jsou dobré.

Kvalitní zboží

Nabízíme kvalitní a hlavně ověřené zboží - nemusíme prodávat co nechceme a podporovat tak velké řetězce.

Sledujte nás na Facebooku!

Nenechte si ujít žádnou chystanou novinku a odebírejte nás!

Kontaktujte nás

Agrosem obchod s.r.o.

Malá Strana 389, 
503 21 Stěžery

Otevírací doba:

Po-Pá 8-17 hod

So 8-12 hod

(březen-květen i Ne 8-12 hod)

IČO 07901631

 

Kontakt prodejna:

obchod@agrosem.cz

+420 601 547 675

Spolupracujeme